O nas

Witryna Windfreaks została założona przez grupę pasjonatów sportów wodnych, którzy postanowili rozwiązać problem, z którym boryka się nie jeden kite/windsurfer. Odwieczny problem, jakie warunki panują na spocie, jaka siła wiatru, ile jest ludzi i czy w ogóle ktoś pływa??? Prognozy często się nie sprawdzają, przez co czasem odpuszczamy i tracimy dobrą zabawę albo co gorsza jedziemy a tam posucha i kończymy dzień niezadowoleni. Nasza strona ma raz na zawsze uporać się z tym problemem i będziemy dążyć do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z uprawianiem sportów wodnych jak i uprawiania plazinku przez licznie odwiedzających nasze morze turystów.

Wszyscy, którzy uwielbiają Windsurfing, Kitesurfing, sporty wodne bądź po prostu nasze morze, na pewno ucieszą się na fakt stworzenia windfreaks.pl, który pozwoli lepiej i trafniej planować Wasz wolny czas. Nowy portal windfreaks.pl, na którym będziecie mogli znaleźć rozwiązania wielu problemów związanych z sportami wodnymi jaki i spędzeniem wolnego czasu.

MISJA PRO WINDFREAKS

Cieszymy się ze jesteście z nami już 4 sezon ... Ciężko bywało ... Akcja w sumie okazała się charytatywna ... Myśleliśmy, że rozwinie się to trochę inaczej ... Wzloty i upadki, ale nadal udaje się nam utrzymywać na wodzie 😊 WINDFREAKS działa i wspiera wszystkich pływających i korzystających z półwyspu helskiego!. Jesteśmy z tego dumi!

Na ten sezon zaplanowaliśmy kolejna „Dobra zmianę” 😊. Stworzyć PRO WINDFREAKS , a wiec nową lepszą odsłonę z nowymi prezentacjami pomiarów pogodowych także w wersji róży wiatrów. Kamery ustawione na wyższej jakości oraz w lepszym transferze. Aby moc je obsłużyć musieliśmy tez zainwestować w nowe serwery lepszy Internet. Całość bez zakłócających reklam wszystko na jednej podstronie bez konieczności przeklikiwania jednostek pomiarów czy przełączania się na prognozy.

Zrobiliśmy to ponownie, bo wierzymy że to co robimy ma sens. Widząc statystyki, ilość użytkowników wzrasta z roku na rok, a wiec przybywa windfreaksowi zainteresowania. Wersja pro będzie płatna w 3 wariantach z promocja na początku. Opłaty będą służyć utrzymaniu projektu na kolejne lata - bez tego może to się nie udać. Także służyć rozwojowi i szybszemu serwisowi spotów, które ulegną awarii. Liczymy ze będziemy wstanie wymieniać punkty na lepszy sprzęt, dodawać nowe spoty i inwestować w software niezbędny dla funkcjonowania portalu. Ale to się okaże po czasie i ocenie jakim zainteresowaniem cieszy się nowy portal PRO WINDFREAKS.

Także wybierając opcje płatną PRO WINDFREAKS, nie tylko korzystacie z lepszej wersji ale również wspieracie utrzymanie i rozwój projektu unikalnego na skale Kite i Windsurfingu. Jest to swojego rodzaju Wasza cegiełka w projekt WINDFREAKS. Liczymy ze będziecie nadal z nami jak przez ostatnie 3 sezony!!!

Nasza misja

Portal windfreaks.pl głównie opierać będzie się na przekazywaniu obrazu live z najlepszych nadmorskich miejscówek w wersji HD. Dodatkowo, co będzie naprawdę innowacyjne jako pierwsi kompleksowo obsłużymy was z zakresu prognozy pogody, pomiarów Live oraz analizy warunków z ostatnich 8 godzin. Do naszych kamer, będą podpięte profesjonalne stacje pogodowe, które dadzą Wam wszystko czego szukacie. Mamy nadzieje, że tak skrojone narzędzie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców i poszukujących informacji na temat panujących warunków pogodowych.