Cennik subskrypcji

Produkt 365

Wykupując tą opcje uzyskujesz dostęp to płatnej wersji prowindfreaks (kamerki i stacje pogodowe na żywo online) na cały rok (365 dni od dnia zakupu).
Produkt dedykowany dla osób pływających na kitesurfingu i windsurfingu cały rok bądź osób chcących mieć podgląd na warunki pogodowe przez cały rok.
Najbardziej korzystna oferta.
PROMOCJA do 31.08.2019!
Cena regularna 140 PLN.
84 PLN
Wybieram

Produkt 5M

Wykupując tą opcje uzyskujesz dostęp to płatnej wersji prowindfreaks ( kamerki i stacje pogodowe na żywo online) na 5 miesięcy (150dni).
Produkt dedykowany dla osób pływających na kitesurfingu / widnsrufingu regularnie ale głównie w sezonie letnim bądź osób spędzających czas na półwyspie helski głównie w sezonie.
PROMOCJA do 31.08.2019!
Cena regularna 110 PLN.
77 PLN
Wybieram

Produkt 2T

Wykupując tą opcje uzyskujesz dostęp to płatnej wersji prowindfreaks ( kamerki i stacje pogodowe na żywo online) na 14 dni.
Produkt dedykowany dla osób które chcą przetestować wersje płatną kamer i stacji pogodowych na żywo bądź świadomych ze będą pływać na kitesurfingu bądź windsurfing bardzo rzadko (np. jeden wyjazd na sezon na półwysep helski) bądź turystów spędzających jeden turnus w sezonie na półwyspie helskim.
35 PLN
Wybieram